PROVOZ STUDIA PROLINE BODY BYL K 30.9.2017 UKONČEN!
TEL.Č.: +420 775 710 909


AKTUALITY | O NÁS | SLUŽBY | GALERIE | CELEBRITY | DOTAZY | OHLASY | KONTAKT

NEPŘEHLÉDNĚTE:

O SPOLEČNOSTI

Vítejte na stránkách studia PROline BODY společnosti Forever BEAUTY spol. s r.o., které se může stát vaším skutečným odrazovým můstkem na cestě za krásnější a pevnější postavou, potažmo za zdravějším a radostnějším životem.

Dokážete-li na některou z následujících otázek odpovědět kladně, pak vám rozhodně máme co nabídnout!

Jsem spokojena se svou postavou?
Chci se cítit atraktivnější? Chci být zdravější?
Chci více sebeúcty? Chci být aktivnější? Chci si více užívat života?

Studio Brno Studio Brno

Historie a současnost

Studio PROline BODY v Brně bylo otevřeno v roce 2002 původní majitelkou paní Procházkovou, která v současnosti vlastní ještě další dvě studia v Příbrami a v Praze. Na základě osobních zkušeností s kvalitou poskytovaných služeb se vedení naší společnosti, Forever BEAUTY spol. s r.o., rozhodlo s paní Procházkovou dohodnout na odkoupení zařízení studia včetně jeho názvu, k čemuž nakonec došlo v prosinci 2014.

Od 1. ledna 2015 se tak píše nová kapitola studia PROline BODY v Brně, přičemž personální obsazení zůstává.

Naším cílem je zachování kvalitní péče o naše klient(k)y, pokračování v již zaběhlých účinných procedurách s novými modernějšími přístroji a především rozšířování nabídky služeb, stejně jako neustálé zdokonalování celkového komfortu.

Pro jedinečnost metody Bailine, jsme navázali i my spolupráci s norskou společností a stali se tak držiteli výhradní licence na provozování metody Bailine v Brně. Současně jsme jedinými držiteli takovéto licence na Moravě. Cílem metody Bailine je pomoci ženám, které nejsou spokojeny se svojí postavou a chtějí na ní pracovat bez větší námahy a s úsporou času.

Studio Brno Studio Brno

Vedle přístrojů Bailine můžeme našim klientkám nabídnout další jedinečné metody. Mezi nimi např. i drenáž a lifting obličeje přístrojem X GENIA, který užívá kombinaci technologií pro redukci podkožního tuku, přebytečné vody a celulitidy. Okamžitý efekt je zaručen! Tento přístroj je v součastné době nejmodernější a v ČR jediný. Dále si u nás můžete vyzkoušet také kryolipolýzu - nejefektivnější a nejšetrnější technologii v redukci podkožního tuku s trvalými výsledky již po prvním ošetření; lymfoven, klasické sportovní a rekondiční masáže či kosmetické zábaly a další.

Naše služby se výtečně doplňují a s jejich pomocí se stanete svěžejší, vyrovnanější a krásnější.

Pro naše klient(k)y pořádáme průběžně také různé akce a soutěže, proto sledujte náš web či facebook, kde o všem vždy s předstihem informujeme a staňte se jejich prostřednictvím online součástí dění u nás ve studiu.

Na Vaši návštěvu se těší tým PROline BODY a noví majitelé.

^^ zpět nahoru

Přijímáme poukazy:

poukazka poukazka poukazka poukazka poukazka poukazka poukazka
poukazka poukazka poukazka
banner
banner
TOPlist


© 2011 - 2017: PROline BODY spol. s r.o.
design by MoniAK